Pincho Fernandez i José Diestro wygrywająAPT Padel Tour Teneryfa Otwarte 2022. Hiszpanie nie dali szans Alexowi Chozasowi i Miguelowi Oliveirze. 6/2 6/2

Oliveira bez zaufania

Pincho i Diestro są niezaprzeczalnie na szczycie od początku spotkania. Grają na bardzo wysokim poziomie, a Miguel Oliveira po raz kolejny walczy o wejście do swojej gry. Hiszpanie robią dwie przerwy w wejściu.

W czwartym meczu Oliveira / Chozas w końcu udaje się utrzymać wymianę i cofa jedną z dwóch przerw, nie tracąc najmniejszego punktu.

Ale ta gra jest tylko nawiasem we wczesnym secie całkowicie zdominowanym przez Pincho Fernandeza i Jose Diestro, którzy w pierwszym secie wygrywają 6/2.

Pincho i Diestro, powyżej

W drugim zestawie scenariusz jest identyczny i nic się nie zmienia. Hiszpańska para Diestro / Pincho popełnia znacznie mniej błędów niż ich przeciwnicy. Chozas stara się wypełnić luki pozostawione przez Portugalczyków, ale to nie wystarczy.

Dwaj Hiszpanie nadal celują w Oliveirę do ostatniego punktu. Strategia płatnicza. Pincho/Diestro 6/2 6/2 ostateczne zwycięstwo. Pierwszy APT Padel Trasa dla pary z Hiszpanii i pierwsze zwycięstwo na Teneryfie.

Będziemy świadkami bardzo pięknych padel od początku tygodnia. I to nie koniec, bo będziemy mieli prawo do nowego turnieju. Koniec zapowiedzi w poniedziałek.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !