Teneryfa miał wspaniały dzień padel. Pincho i Diestro wygraj wielki pojedynek dnia, a otrzymamy prawo do ognistych ćwiartek na Teneryfie Open of theAPT Padel Wycieczka.

Dwie pary prawie tego samego poziomu

Szok tego dnia był oczywiście tym, że przeciwstawił się parze nr 2 APT Padel Wycieczka Chiostri / Alfonso, do jednej z najlepszych par na świecie, Pincho Fernandez / Jose Diestro.

Pod koniec bardzo wyrównanego pojedynku zakończonego tie-breakiem antologii (10-8), Hiszpanie doszli do końca zawsze kłótliwych Argentyńczyków.

Konkluzja w tym „pojedynku obwodów” jest całkiem jasna. Obie pary wydawały się mieć ten sam poziom padel, ale różnica polegała na doświadczeniu w meczach na tym poziomie. Para Chiostri/Alfonso gra w obwodzie, w którym generalnie dominuje, i nie jest przyzwyczajona do bycia tak pchniętym do granic możliwości. Bardzo zachęcający mecz dla dwóch par, które wychodzą z tego pojedynku.

Kilka niespodzianek

Pierwsza wielka niespodzianka dnia przyszła w drugiej rotacji zeliminacja Julio Julianotiego i Yaina Melgratti od ósmego przeciw Del Moral / Frugoni. To wspaniały występ dla Argentyńczyków, którzy będą outsiderami w ćwierćfinale.

Nacho Piotto i Cristian Gutierrez wygrał w pojedynku ze średnią wieku poniżej 20 lat, jeśli nie liczyć Cristiana. Nacho wiedział, jak być ostrym w ważnych momentach, aby pozwolić swojej parze wygrać z równie obiecującymi Maxi Sanchez Blasco i Juani De Pascual.

Bardziej logiczne wyniki

Na początku rano Jose Luis González i Antonio Luque przewrócił braci Deus. „Mieliśmy prawie idealne dopasowanie”, zwierzył się w euforii Jose Luis po spotkaniu.

Piękny powrót dnia jest dla Oliveira i Chozas W drugiej części spotkania Argentyńczyk i Portugalczycy wracają z piekła, aby wyeliminować weterana Péreza i młodego Del Castillo, regularny gracz na stołach WPT.

Restivo/Dominguez, Tolito/Tyto et Ramos/Torre zakwalifikował się również do ćwierćfinału, ze szczególnie świetną amortyzacją przy drzwiach Agustina Torre na zakończenie spotkania!

Wyniki ósmego

Jose Luis Gonzalez / Antonio Luque 6-2 / 6-3 Miguel Deus / Nuno deus

Matias Del Moral / Santiago frugoni 6-7 / 7-6 / 6-2 Julio Julianoti / Yain Melgratti

Victor saenz / Aday Santana 1-6 / 6-7 Eduardo Agustin Torre / Diego Ramosa

Javier Perez Morillas / Mario del Castillo 6-1 / 6-7 / 4-6 Miguel Oliveira / Alex Chozas

Juan Restivo / Facundo Dominguez 6-3 / 6-3 Daniela Appelgrena / Linus Mróz

Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio de Pascual 4-6 / 6-7 Ignacio Piotto / Cristian Gutiérrez

Federico Chiostri / Gonzalo Gabriel Alfonso 4-6 / 6-7 Antonio Fernández Cano / Jose Antonio Garcia Diestro

Leonel Daniel Aguirre / Adrian Germani 6 / 4 6 / 4 Ramiro Pereyra / Martin Ariel Andornino

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !