TRAFNY Padel Jutro w trasie zobaczymy długo wyczekiwany pojedynek. Fede Chiostri i Gonzalo Alfonso, para nr 2 w APT zmierzy się Pincho Fernandez i Jose Antonio Diestro, para przyzwyczajona do ósmego WPT.

Finał przed godziną?

To jedna z głównych debat wśród fanów padel całego świata. Gdzie jest poziom najlepszych graczy w APT Padel Wieża w porównaniu z gwiazdami padel światowy?

w sposób ostatni wywiad, Franco Dal Bianco, numer 1 w APT Padel Wieża, powiedział:Myślę, że moglibyśmy zagrać ósmą, a może kwartę przeciwko najlepszym”.

Szok na górze

Jeśli niektórzy uważają, że poziom najlepszych z APT Padel Tour to poziom previas, inni myślą, jak Franco, że te pary mogą walczyć w głównym losowaniu.

czwartek od 19:XNUMX (20:XNUMX we Francji), będziemy więc mogli śledzić to wyczekiwane spotkanie. Federico Chiostri wraca po poważnej kontuzji łokcia po dużym szoku na starcie w Budapeszcie, a Diestro / Fernandez są w świetnej formie.

W międzyczasie nadal możesz śledzić na żywo koniec 16/XNUMX finału dzięki streamingowi APT Padel Wieża !

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !