Le Sisma Torreón Otwarte APT Padel Wycieczka pełną parą w Meksyk. W dzień z bardzo interesującymi wynikami spadł nr 1 i Scat zbliżył się do pierwszej połowy w APT.

Sanchez / Blasco czekaj

Scat i Rolla nie byli daleko, ale nie mogli potwierdzić świetnego pierwszego seta. Ta pierwsza runda jest prawdopodobnie najlepsza Jeremy Scatena ten sezon. Bardzo sumienny Francuz gra swoją grę bez popełnienia błędu. Kiedy zdobywa punkty, nie pozwala swoim uczuciom przesadzić i zachowuje spokój. Może właśnie wtedy jest taki, że Scat jest najlepszy. Należy zauważyć, że Santiago Rolla również spisuje się bardzo dobrze. 6/3

Ale mecz stopniowo obraca się na korzyść Argentyńczyków. Maxi Sanchez Blasco odzyskuje spójność i Cristian Gutierrez nie słabnie fizycznie. Sanchez / Gutierrez wraca i wygrywa  3/6 7/5 6/4.

Scatena z siatkówki bekhendowej APT Padel Wycieczka 2021

Tolito i Restivo obalają numer 1!

Od kilku turniejów Fede Chiostri i Gonzalo Alfonso walka o wygranie ósmych, ćwierćfinałów i połówek turniejów. Alfonso fizycznie nie jest na szczycie -pamiętamy jego emeryturę w finale Wielkiego Mistrza Szwecji- a mecze często wygrywa się niesamowitymi scenariuszami.

W obliczu Tolito Aguirre całkowicie przekroczony - Argentyńczyk mieszka w pobliżu Torreon- i Juan Restivo solidny jak skała, numer 1 nie mógł wspiąć się po straconej pierwszej serii i pokłonić się z ćwiartek. 7/6 3/6 6/3

Flores / Da Cunha bardzo silna przed Katarem

Widzieliśmy go w Szwecji, João Flores / Lucas Da Cunha stała się bardzo silną parą. Z przodu Miguel Oliveira i Yain Melgratti, Brazylijczycy, którzy za tydzień wezmą udział w Mistrzostwach Świata o godz Doha potwierdzić ich stan formy.

Zdobywają przewagę nad parą, która zdobyła już tytuł w tym sezonie i będą rzucać wyzwanie Tolito / Restivo w połowie, w meczu, który jest w ich zasięgu. Dlatego w niedzielnym finale będziemy mieli nową parę! 7/6 7/5

Dal Bianco / Arce, para chwili

Franco Dal Bianco odpowiedział „Tak, wierzę w to”Kiedy Padel Magazine zapytał go, czy będą faworytami w Torreon. Młody Argentyńczyk się nie mylił. Arce i Dal Bianco znaleźli taką konsekwencję w swojej grze, że są w stanie potrącić swoich przeciwników już przy pierwszych wymianach. Po zrobieniu luki i przejęciu psychologicznej przewagi nikt nie jest w stanie ich dogonić.

W obliczu Almada / EgeaMaxi i Franco zrealizowali swój plan. Ogromna intensywność od samego początku, aby ich przeciwnicy nie mieli szans. Będą wielkimi faworytami na tym ostatnim placu, gdzie zmierzą się z Maxi Sanchezem i Cristianem Gutierrezem. 6/2 6/3

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.