L 'Węgierski Open zAPT Padel Wycieczka zna swój ostatni kwadrat. Po spotkaniach pełnych zwrotów akcji, węgierskie szaleństwo przetrwały cztery pary.

Julianoti/Melgratti kontra Arce/Dal Bianco

Po zaciętej walce Yain Melgratti i Julio Julianoti zdołali zakwalifikować się do ostatniej czwórki Węgierskiego Open, co było pierwszym dla tej pary.

Mimo przegranej pierwszego seta, skutecznego uderzenia Alexa Chozasa i bardzo ostrego Pablo Egei, Brazylijczyk i Argentyńczyk zaliczyli wielki powrót, pokazując niezwykłą solidność psychiczną. 3-6 / 7-6 / 6-4

Franco Dal Bianco i Maximiliano Arce będą gorący, bardzo gorący. Zespół siatki uratował ich nawet na punkcie meczowym dla Gonzalez / Luque. Szczęście nr 1 powie trochę.

Właśnie dla takich meczów jest to niesprawiedliwe padel remisu nie ma, bo dzisiejszego popołudnia obie pary zasłużyły na zwycięstwo.

Po bardzo dobrze rozegranym pierwszym secie Argentyńczyków, Hiszpanie odrobili straty i w decydującym secie wydawali się być górą. Dzięki zrządzeniu losu i księżycowemu Franco Dal Bianco zwycięzcy turnieju Sevilla Master zdołali w końcu przetrwać turniej Węgierski Open. 6-4 / 3-6 / 7-5

Chiostri/Alfonso kontra Sanchez Blasco/De Pascual

Co za gra ! To spotkanie trafia bezpośrednio do pierwszej piątki najlepszych meczów sezonu! Po nieprzyzwoitym występie i boskim występie Gonzalo Alfonso i Federico Chiostri, para nr 5 APT Padel Tour zakwalifikował się do półfinału.

Tito i Tolito przegapili mecz, przytłoczeni jakością uderzenia Alfonso/Chiostriego.

W ostatnim meczu dnia Maxi Sanchez Blasco i Juani De Pascual przelecieli nad starciem z Agustinem Torre i Cristianem Gutierrezem.

Dwóch młodych Argentyńczyków świetnie ze sobą współgra i już jutro zmierzy się z faworytami turnieju!

sanchez blasco węgry

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !