N1 Interclubs 2024 zbliża się wielkimi krokami. Z 2-4 lutego, najlepsze francuskie drużyny zmierzą się o godz Padel Horyzont, aby spróbować przejść zdobyć tytuł i odnieś sukces w All In Padel. Klub z Lyonu osiągnął dublet w grudniu ubiegłego roku podczas Interklubów N1 2023.

Choć spodziewamy się wkrótce poznać listę zawodników obecnych w każdym z klubów, ujawniono już pierwsze nazwiska. I tyle, ile mówimy: będzie ciężko.

Wiadomość dociera do nas z południa Francji. Moje Centrum Palavas, które wystawią drużynę męską i drużynę żeńską Padel Horizon, powinien mieć w swoich szeregach międzynarodowych graczy.

W drużynie kobiet, wicemistrzyń Interclubs w Tuluzie, znalazło się dwóch znanych zawodniczek: Aranzazu Osoro, 12e światowy gracz i Andrzej Ustero, 41e mistrz świata i aktualny mistrz świata juniorów.

Dla przypomnienia, piłkarze Palavas nie spasowali daleko od wyczynuprowadząc faworytów All In do trzeciego decydującego meczu. Ale Kontuzja Marie-Amélie Dardaine zgasił marzenia zespołu.

Ze swojej strony męska drużyna właśnie awansowała do krajowej 1. Dość powiedzieć, że przyjechała z ambicjami i szaloną drużyną: Arnau Ayats, 65e na całym świecie, Rubena Rivery, 75e, Martin Andormino, 88e et Adrii Mercadal, 92e.

Południowcy przybędą do Île-de-France, a ich jedynym celem będzie zrobienie dubletu! Ale uważajcie, przeciwko nim inne drużyny niewątpliwie przybędą z ciężkimi armadami. myślimy Dom Padel którzy podczas spotkań międzyregionalnych zrównali się Miguela Semmlera, mario huete albo stara nadzieja javi clar i Belg Laurent Montoisy.

Jeśli nie znamy jeszcze listy zawodników z innych klubów, to bez błędu możemy powiedzieć, że Palavas będzie częścią ulubione w tym roku podczas międzyklubów!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.