TRAFNY Padel Wieża nas uczy że zmienił się numer 1 rankingu! Rzeczywiście, teraz pierwsze miejsce zajmują Maxi Arce i Franco Dal Bianco.

Ranking APT Padel Tour biorąc pod uwagę turnieje rozegrane w ciągu ostatnich 365 dni zmieniły się numery 1 jeszcze przed końcem pierwszego Open sezonu, grany obecnie w Paragwaju.

Rzeczywiście, Federico Chiostri i Gonzalo Alfonso, którzy do tej pory zajmowali pierwsze miejsce jako para, właśnie stracili po 1200 punktów, które zdobyli podczas Paraguay Master 2021. Turniej, który wygrali, a potem Arce i Dal Bianco przegrał w półfinale. Ci ostatni tracą więc tylko po 517 punktów, co pozwala im objąć prowadzenie w tabeli.

Zauważ, że Arce i Dal Bianco mają jednak drugie miejsca w Asuncion Open, który obecnie się odbywa, ponieważ podczas losowania to rzeczywiście para Alfonso / Chiostri zajmowała czołową pozycję w rankingu parami.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !