Fani padel z całego świata słychać było: zobaczymy dwie pary A1 Padel dziś wieczorem w pracy w Mar Del Plata Premier Padel P1!

Jeśli mówimy dużo o Tolito Aguirre i Gonzalo Alfonso, którzy dzisiejszego wieczoru w Argentynie zmierzą się z Pablo Lijo i José Diestro, nieco ponad 24 godziny po ich finał przegrany w Beausoleil, nie zapominajmy, że kolejna para A1 Padel mieć wild-card na turniej argentyński Premier Padel : Chiostri/Sanchez Blasco.

A ci, którzy tworzą szóstą parę obwodu Fabrice'a Pastora, zdecydowali się w pełni postawić na Mar Del Plata P1, ignorując A1 Padel Francuski Otwarty. Czy ten zakład wygra? Odpowiedź tuż po ich starciu z Franem Guerrero i Arnau Ayatsem, zaplanowanym na około 18:30.

Przypadkowo obie argentyńskie pary zmierzą się z hiszpańskimi duetami, dlatego na centralnym torze powinny mieć absolutne wsparcie publiczności. Czy Twoim zdaniem to wystarczy, aby przejść pierwszą rundę?

Aby śledzić mecze, to ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !