Dość zaskakująca informacja. Podczas gdy świat Padel jest obecnie całkowicie zamrożony, marka Varlion podpisuje kontrakt z nowym graczem, w osobie Arisa Patiniotisa.

Ta wiadomość z pewnością była zaplanowana na jakiś czas. Niestety nie przychodzi to w najlepszym momencie roku, ponieważ „pokazanie” jakości wyposażenia Varlion na torze może potrwać dłużej niż oczekiwano.

Ale jest nadzieja i musimy kontynuować to pragnienie, aby zacząć od frontu. To wiadomość, którą Aris Patiniotis wysyła nam za pośrednictwem sieci społecznościowych. Trudny moment, ale świat się nie kręci. Varlion to wschodząca marka, która więcej niż kiedykolwiek inwestuje w padel, a rok 2020 będzie silnym rokiem marki.

Kilka podpisów w tym sezonie dla Varlion, w szczególności Juan Cruz Belluati, Jérémy Scatena, a nawet Miguel Yangas, partner Aris do 2020 r. Zespół w 100% Varlion, który będzie prowadzony przez trenera marki Robera Ochando, a następnie Maxi Castellote jako specjalista ds. technicznych.

Wszystko jest gotowe na wspaniałą przygodę, która rozpoczęła się już dobrze na pierwszym WPT w Marbelli z wejściem do stołu finałowego.

https://www.instagram.com/p/B-C-t-ZIW_d/?utm_source=ig_web_copy_link

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.