Po jego wystawa z Sylvainem Wiltordem, Benjaminem Tisonem i Cyrilem Hanouną (wygranym 6/1/6 przez parę Hanouna/Tison) jako podnoszącym kurtynę do finału rozgrywek Greenweez Paris Premier Padel Major, Arnaud Clément podchodzi do mikrofonu Padel Magazine.

Padel i tenis bardzo komplementarny

Franck Binisti: „Jesteśmy na torze centralnym, a nie byle jakim, tym Philippe-Chatrier, na którym kiedyś grałeś w tenisa, a teraz jesteś na padel, czy będzie więcej takich?”

Arnaud Klemens: „Dla mnie nie wiem, ale tutaj będzie ich coraz więcej! Bałem się, że kraina padel trochę mały w środku Chatriera, ale w końcu jest bardzo proporcjonalny i był to dla nas wspaniały moment między przyjaciółmi.”

Krzesło wystawowe Wiltord Clément 2022 Roland Garros

Franck Binisti: „Dobre proporcje, a fani odpowiedzieli!”

Arnaud Klemens: „Było kilka osób, oprócz mitycznego stadionu dla francuskiego tenisa i dla całej Francji, więc było naprawdę bardzo fajnie”

Franck Binisti: „Porozmawiajmy trochę o twojej przeszłości, czy moglibyśmy przewidzieć tę eksplozję padel ? "

Arnaud Klemens: „Gram od pięciu lat i niektórzy, w tym ty, wyobrażali sobie tę eksplozję, jak sądzę! Nie myślałem o tym, ale doświadczyłem tego. Zacząłem grać i podobało mi się to, potem chciałem zacząć od nowa, zagrać ponownie następnego dnia, a potem pojutrze i nawet jeśli nadal lubię grać w tenisa, wierzę, że te dwa sporty bardzo się uzupełniają. Nawet jeśli w tej chwili gram trochę mniej, padel im więcej grasz, tym więcej chcesz zagrać ponownie.

Wkrótce weekend padel z Arnaudem Di Pasquale?

Franck Binisti: „Nie tak dawno temu, my często widziałem cię ze swoim partnerem serca Arnaudem Di Pasquale. Ludzie chcą cię zobaczyć z powrotem na stoku, czy to się wkrótce stanie?

Arnaud Klemens: „Tak, dlaczego nie, jeśli mamy czas i jeśli nasza budowa na to pozwala, ponieważ oboje mieliśmy problemy. Nadal uwielbiamy grać razem i dlaczego nie spędzić razem miłego weekendu wkrótce”.

di pasquale clement roland garros padel

Franck Binisti: „A dlaczego nie fazy regionalne, a nawet mistrzostwa Francji?”

Arnaud Klemens: „Byłoby wspaniale, wiesz, że uwielbiam fazy regionalne i kwalifikacje, ale na poziomie krajowym poziom jest teraz bardzo mocny, więc bardzo trudno byłoby się zakwalifikować. To może być bardzo fajne wyzwanie na przyszły rok!”

Franck Binisti: „Cóż, w przyszłym roku zauważono wyzwanie, jakim jest zobaczenie Arnaudów w kwalifikacjach regionalnych! Dziękuję Arnaud!”

Film znajdziesz tuż poniżej:

Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!