Obecny podczas pierwszego etapu Cupra Padel Tour 2024 w Bordeaux, promotor sprzedaży Arnaud Rodriguez Nowa Akwitania w Head przekazuje nam swoje uczucia.

Ponowne skupienie się na Head

„Dzisiaj jest bardzo piękny dzień na pierwszy etap Cupra Padel Okrągły. To pierwszy rok, w którym jesteśmy partnerem tej wycieczki, w poprzednich latach mieliśmy organizację wewnętrzną Head Padel Open które przerwaliśmy w tym roku właśnie dlatego, że chcieliśmy ponownie skupić się na innych torach, innych graczach i innych wydarzeniach. Współpraca z taką marką jak Cupra to dla nas przyjemność.”

Korzyści komercyjne

„Miałem dobre przeczucia co do testowanie produktu, udało nam się dotrzeć do sporej liczby graczy na wszystkich poziomach. To był bardzo dobry dzień i myślę, że kryją się za tym korzyści komercyjne w postaci zakupu rakiet i butów, co jest dla nas dobrą wiadomością”.

"Na padel, cel o godz Head to pozostać uważnym i obecnym w tym sporcie, który wciąż ogromnie się rozwija, wspierać naszych partnerów, czy to kluby, czy marki, oraz kontynuować organizowanie wydarzeń, czy to robiąc to sami, czy też współpracując z torami takimi jak Cupra Padel Wieża."

Współpraca Head / Cupra

„Jesteśmy dopiero na pierwszym etapie, ale myślę, że to świetne skojarzenie dwóch dużych marek rozpoznawalnych na rynku padel dzisiaj i może zapewnić kilka świetnych etapów ze świetną fazą końcową w Tuluzie, więc nie mogę się doczekać, aby to zobaczyć i zobaczyć, jak to będzie wyglądać w nadchodzących latach.

Jeśli chodzi o pytanie dodatkowe i cały wywiad, dzieje się to tuż poniżej!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !