Alex arroyo nie znalazł się wśród 16 najlepszych graczy w World Padel TourHiszpan był jednak obecny na Master Final w Madrycie. Przejście na testy w rakietach śnieżnych BullpadelThe mistrz Powstanie FIP w Canet-en-Rousillon odpowiada na nasze pytania.

Nie pro pala!

Lorenzo Lecci Lopez: Jak się masz Alex?

Alex Arroyo:"Bardzo dobrze ! Jesteśmy tutaj na Master Final, aby wypróbować palas nowej kolekcji!”

Lorenzo Lecci Lopez: Podczas testu rakiet wydarzyło się coś niezwykłego, ponieważ nie wybrałeś rakiety z najwyższej półki przeznaczonej dla profesjonalistów.

Alex Arroyo:"Tak, to prawda ! Bullpadel wydał nową kolekcję o nazwie „New Force”. Wykorzystamy to ja i jacyś koledzy. Testowałem go wczoraj i jest świetnym pala. Ma władzę i jednocześnie kontrolę. Czuję się z tym bardzo dobrze. Przystosowujesz się bardzo szybko. Moc i kontrola”.

Lorenzo Lecci Lopez: Jesteśmy na stoisku Bullpadel. Jaki jest Twój związek z marką?

Alex Arroyo:„Jestem bardzo zadowolony z Bullpadel. Zachowują się przy mnie bardzo dobrze! Widzimy tutaj, że wszystko zostało wykonane perfekcyjnie i jest bardzo ładnie.”

Canet, przedstawienie

Lorenzo Lecci Lopez: Ten sezon 2021 jest dla Ciebie doskonały, a nawet wygrane turnieje. Jaką ocenę możesz dokonać w tym roku?

Alex Arroyo:„Jestem bardzo zadowolona, ​​chociaż chciałabym być jeszcze lepsza. Odpocznę kilka dni, a potem wrócę na wojnę na następny sezon ”.

Lorenzo Lecci Lopez: Pamiętamy ten historyczny moment, kiedy wygrałeś w Canet en Roussillon na oczach ponad 1000 osób. Jakie masz wspomnienia z tej chwili?

Alex Arroyo:"Kochałem to FIP Rise w Canet-en-Roussillon. Centralnym polem było widowisko z udziałem tych wszystkich ludzi, którzy przyszli nas wesprzeć. Na pewno wrócę w przyszłym roku, bo mi się podobało!”

arroyo ortega celebracja canet

Nowy stały partner

Lorenzo Lecci Lopez: Jakie będą twoje cele w przyszłym sezonie iz kim zagrasz?

Alex Arroyo:„Jednym z celów, które już osiągnąłem, było utrzymanie się w głównym losowaniu. Zagram z Ivanem Ramirezem. Będziemy grać mecz po meczu, aby spróbować wygrać najwięcej meczów i zobaczymy, dokąd nas to zaprowadzi.”

Lorenzo Lecci Lopez: Dziękuję Alex i mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziesz na torze, między najlepszą 16!

Alex Arroyo:"Na pewno ! 

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !