Młody hiszpański zawodnik z Head, Arturo Coello ma wygrał w ten weekend w Miami pierwszy Open w swojej karierze na World Padel Tour. Oprócz wygranej w niesamowitej scenerii na Florydzie, mieszkaniec Valladolid również pobił rekord najmłodszego zawodnika, który wygrał turniej tego kalibru.

Ten sponsorowany przez Head wrócił w tej podróży, która dopiero się rozpoczęła:

„Wciąż nie mogę w to uwierzyć, jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że zdobyłem swój pierwszy tytuł jako zawodowiec, a jeszcze bardziej, że mogę to zrobić z tobą Fernando Belasteguin, to marzenie grać z tobą. 

TATA, MAMA, RODRI, to Twoje zwycięstwo, tylko my wiemy przez co przeszliśmy, aby się tam dostać, ile godzin toru, podróży, treningu...

Dziękuję całemu mojemu zespołowi, Gustavo Pratto za całą drogę, którą razem przebyliśmy i za to, co jeszcze musimy zrobić.

Nacho Coque dzisiaj wszystkie te sesje treningowe na mrozie o 8 rano opłaciły się i dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzyli. 

Teraz wracamy do domu i trenujemy, bo dopiero się zaczęło, a przed nami bardzo trudna droga. “

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.