Wywiad przeprowadził Dziennik z Valladolid, gazeta jego rodzinnego miasta, Arturo Coello, w środku okresu przygotowawczego powróciła do różnych aktualnych tematów.

A obecny numer 1 na świecie był pełen pochwał dla swojego kolegi z drużyny Agustin Tapia. Rzeczywiście, ten, kto tego nie robi nie opuszcza już maski powiedział: „To najbardziej utalentowany zawodnik, jakiego kiedykolwiek widziałem, podobnie jak Juan Martín Díaz. Talent tkwi nie tyle w spektakularnych gestach, które wykonuje, ile w łatwości, z jaką radzi sobie z każdą sytuacją, która spotyka go na boisku.

Całkiem nieźle obdarzony talentem Coello tworzy z Tapią najbardziej wybuchowy duet. Razem obaj całkowicie zdominowali pierwszą część sezonu, po czym doświadczyli lekkiego załamania i pod koniec roku Lebron i Galan przejęli kontrolę.

Czy w 2024 roku parze hiszpańsko-argentyńskiej uda się odzyskać skuteczność z początku 2023 roku?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !