W ubiegłą niedzielę stowarzyszenie sportowe Tennis Le Luc (83) zaoferowało wspaniały dzień padel kontynuować rozwój padel w swoim klubie.

conca sport padel club lucKlub tenisa i wiosła podniósł poprzeczkę dzięki obecności Robina HAZIZY, francuskiego mistrza padla 2015 i zespołu mistrzów Europy oraz Erica Poinsignona, prezesa Conca Sport.

1 / Poranek był zarezerwowany dla 2 BE klubu (kliniki).

Ten dzień był trochę wisienką na torcie dla członków klubu.

Po dużym tygodniu padel organizowane przez Cédric Carité z Padel Tennis Academy, BE mogli uzyskać certyfikat „Padel Tennis Academy”, dzięki czemu mogli łatwiej uczyć gry w padla wśród graczy klubu.

Poranek został zarezerwowany na pokaz z klubem 2 BE. To demo zostało zrobione z Robinem Hazizą, mistrzem Francji, obecnym przez cały dzień, aby promować padel w klubie.

Wielu tenisistów odkryło ten sport za darmo przez cały dzień. Klub ogłasza już inne dni otwarte na promocję padla w swoim klubie przy pomocy 2 BE.

2 / Potencjał i zazdrość

Od teraz z 2 BE i treningiem przeprowadzonym z Cédric Carité. Klub wydaje się być uzbrojony, aby osiągnąć swoje cele: postawić na inne pola padel w ciągu najbliższych 2 lat. Pamiętaj, że Valérie Schneller, prezes ASTL, wyjaśnił nam, że „Celem jest posiadanie jak największej liczby zawodników, aby pokazać, że ten sport zasługuje na posiadanie więcej niż jednego pola w naszym klubie. Do zobaczenia za rok lub 1 lata, aby zobaczyć, czy zakład został wygrany ”.

Wreszcie, Eric Poinsignon (CONCA SPORT) i jego hiszpański partner MANZASPORT odnotowują boom padel w Europie i poza nią „od czasu zainstalowania sądów w Hiszpania, Włochy, Belgia, Dubaj, Portugalia, Grecja, USA, przyczyniamy się do rozwoju padel w Niemczech, Rumunii i Senegalu. »

Padel wkrótce sport olimpijski? Ale to kolejna debata.

AS tenisowy Luçois Padel i przez długi czas!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.