W tym tygodniu znajdujemy się w nieco innym otoczeniu Paula Daulana et Andoniego Bardasco…i nie bez powodu opuścili Bilbao i Padel Stuff. Rzeczywiście, to nie w Hiszpanii spotykamy szokujący duet, ale w Kamerun na ten nowy odcinekW sercu padel.

Jest w miejscowości Duala że Paweł i Andoni poddali się. W programie: staranna pomoc dla instruktorów padel sur miejsce, z nauczaniem niektórych podstawowych podstaw padel i różne techniki nauki, ale także lekcje z niektórymi graczami na miejscu.

Duala to miasto liczące 4.9 miliona mieszkańców…tylko z dwoma klubami padelw sumie cztery ziemie. W tym odcinku Paul i Andoni dzielą się z nami tym doświadczeniem z dala od Hiszpanii. Aby śledzić tę przygodę, jest tutaj:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.