Audrey Casanova i Laura Clergue, obecni mistrzowie Francji kontynuują swoją przygodę w Barcelonie po bardzo dobrym zwycięstwie w zestawach 3.
Pierwszy set przegrywa w tie-breaku 7-6. Może trochę obaw o naszego francuskiego w tym pierwszym zestawie i to jest zrozumiałe.
Ale przesuwają się w górę w drugim zestawie i stosunkowo łatwo biorą zestaw 2e: 6-2.
W zestawie 3e, jeśli mecz jest zrównoważony, Francuzi są bardziej wydajni i potwierdzają to, wygrywając zestaw 3e 6-3.
Trzeci set potwierdza dynamikę gry… a Francuzom w pełni udało się wejść na tor profesjonalny. Kolejny krok dla Francuza to 3 lat.
Ten mecz był rozgrywany głównie w głowie. Płaski roztrzaskanie Laury i przyspieszenie Aurrey frustrowały przeciwną parę, która miała junior w swoich szeregach, a Hiszpania spodziewała się dużo (a może zbyt wiele?) I doświadczonego Van Bovena.

Postawa i spokój naszych graczy na boisku, którzy byli w stanie odwrócić trend… (idź do seta), a wszystko przeciwko przeciwnemu fanklubowi, który przybył w dużej liczbie. Dobra robota, dziewczyny. Ty też masz za sobą SWÓJ FAN CLUB!