Audrey Casanova i Laura Clergue, obecni mistrzowie Francji kontynuują swoją przygodę w Barcelonie po bardzo dobrym zwycięstwie w zestawach 3.
Pierwszy zestaw zaginął w decydującej grze 7-6. Może trochę obaw dla naszych Francuzów w tym pierwszym zestawie i jest to zrozumiałe.
Ale przesuwają się w górę w drugim zestawie i stosunkowo łatwo biorą zestaw 2e: 6-2.
Jeśli zestaw 3e jest zrównoważony, Francuzi są bardziej wydajni i potwierdzają to, wygrywając zestaw 3e 6-3.
Zestaw 3e potwierdza dynamikę gry ... a Francuzom całkowicie udaje się wejść na tor pro. Następnym krokiem dla Francuzów jest 19.
Ten mecz był rozgrywany głównie w głowie. Płaski roztrzaskanie Laury i przyspieszenie Aurrey frustrowały przeciwną parę, która miała junior w swoich szeregach, a Hiszpania spodziewała się dużo (a może zbyt wiele?) I doświadczonego Van Bovena.

Nastawienie i spokój naszych zawodników na boisku, którzy odwrócili trend ... (cofając set) wszyscy przeciwko przeciwnemu fan klubowi przybyli licznie. Dziewczyny BRAVO. Masz również swój FAN CLUB za sobą!

Jean-Marc Herard - PADEL MAGAZINE

Jean-Marc Herard

Jean-Marc Herard jest kronikarzem Padel Magazine na arenie międzynarodowej. Mieszkaniec Barcelony oferuje nam bardziej międzynarodową wizję padla, szczególnie dzięki swojej kolumnie Padel Buzz. JMH to skaner światowego padla.