La żmija, flagowy model firmy Babolat, będzie miał teraz trzy wersje, po jednej dla każdego typu gracza: Air Viper, Counter Viper i Technical Viper.

To nowość w firmie Babolat, teraz będzie trzy wysokiej klasy Vipery. Niezależnie od tego, czy jesteś bardziej techniczny, bardziej powietrzny, czy raczej blokującym, będziesz miał okazję wybrać rakietę, która idealnie pasuje do Twojego stylu gry!

Babolat gra w padla jak ty

Innowacyjne technologie

Forma dla każdego Vipera

To jest nowość, kształt każdej rakiety, z określoną wysokością sweet-spot dla każdego modelu. Od lewej do prawej: techniczna Viper, Air Viper i Counter Viper.

Sweet Spot Babolat Viper Air Counter Techniczny

Nowa pianka X EVA

Mówiąc prościej, znajdujemy plik sztywna pianka na zewnątrz i miękka pianka wewnątrz. Zapewnia to zwiększoną wybuchowość przy potężnych strzałach dzięki 2 sztywniejszym warstwom zewnętrznym, podczas gdy bardziej miękka warstwa wewnętrzna zapewnia więcej przebaczenia i komfortu przy wolniejszych strzałach.

Węgiel 3K, 12K i 16K

Każdy Viper będzie uprawniony, oprócz określonego kształtu, do innego rodzaju węgla na twarzach. Więc Air Viper będzie miał węgiel 16KThe Techniczny Viper węgla 12K, I Counter Viper węgla 3K. Pamiętaj, że 16K jest sztywniejsze niż 12K, a samo w sobie sztywniejsze niż 3K.

Spin 3D +

Zapewniają reliefy na powierzchni rakiety w połączeniu z szorstkim wykończeniem jeszcze bardziej podkręca piłkę i mieć lepszą kontrolę.

HPS

La rozmieszczenie i wielkość otworów zoptymalizowane dla każdego kształtu rakieta, aby poprawić przenoszenie siły i dokładność uderzeń podczas uderzenia

System Vibrasorb

Lepsze pochłanianie drgań dzięki a nowy materiał elastomerowy zintegrowany z grafitowym rdzeniem rakiety, który zapewnia większy komfort przy każdym uderzeniu i zmniejsza ryzyko kontuzji.

Babolat Air Viper

Dzięki specjalnemu kształtowi i niewielkiej wadze (355 g), ten Air Viper Ci to zaoferuje „Zarządzalna moc”, który będzie bardzo odpowiedni dla napastnika, który chce latać po pasie startowym!

Babolat Air Viper

Babolat Technical Viper

Technical Viper oferuje maksymalną moc i precyzję, „Moc w milimetrach”, która będzie idealna dla napastnika technicznego, który prowadzi grę dzięki swojej doskonałej technice! Waga: 365g.

Żmija techniczna Babolat

Babolat Counter Viper

Nieco bardziej zaokrąglony kształt, Counter Viper, który oferuje „Kontrolowana moc”, będzie idealny dla atakującego blokującego, który chce zbudować punkt z tyłu toru i potrzebuje maksymalnej tolerancji w obronie. Waga: 365g.

Babolat Counter Viper

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!