Babolat i APT Padel Tour zawarło umowę partnerską wyznaczającą francuską markę jako oficjalnego dostawcę piłek i butów na tor.

w 2021 roku apt padel tour ma zasięg globalny i organizuje nowe turnieje poza kontynentem amerykańskim.

Suite au contrat signé entre Éric Babolat, CEO Babolat, et Fabrice Pastor, président de l’APT Padel Tour et CEO de Monte Carlo International Sports, la balle Babolat Court et les chaussures Jet Premura APT deviennent balles et chaussures officielles de l’APT Padel Wycieczka.

Ce partenariat permettra d’accroître la visibilité de la marque Babolat au sein de la communauté internationale des joueurs de padel. Wybierając ją jako oficjalnego dostawcę piłek i butów, na międzynarodowym torze APT Padel Wycieczka nagradza swoją wiedzę specjalistyczną i jakość swoich produktów. 

Zgodnie z ciągłymi wysiłkami na rzecz promowania rozwoju, internacjonalizacji i wzrostu padel, Babolat a décidé de s’associer à l’APT, un circuit qui partage sa philosophie. Francuska marka, obecna obecnie w 150 krajach na całym świecie, znana jest z innowacyjnych i unikalnych produktów oferujących optymalne działanie.. Le fait d’avoir été choisi pour être le fournisseur officiel de balles et de chaussures pour ces tournois souligne l’excellence du travail accompli par Babolat pour promouvoir le padel na wszystkich poziomach.

Babolat accorde une grande attention au jeu. Słuchając, obserwując i analizując grę oraz graczy, producent sprzętu osiągnął taki poziom wiedzy technicznej, który pozwala mu oferować w całym asortymencie najlepsze, dostosowane do ich potrzeb produkty. padel, Właśnie dlatego Babolat est convaincue que ce partenariat avec l’APT Padel Wycieczka przyniesie ogromne korzyści obu stronom, a także samemu sportowi.

TRAFNY Padel Tour to międzynarodowy tor stworzony w celu promowania padel jako sport na każdym poziomie. Obejmuje różne turnieje i mistrzostwa w obwodzie, który cieszy się szerokim echem w mediach i doskonałą organizacją. Takie warunki pozwalają najlepszym graczom na świecie rozwijać swój talent i zwiększać świadomość dyscypliny wśród ogółu społeczeństwa.. Trening zajmuje również bardzo ważne miejsce na torze. Dzięki stażom i kursom, które uzupełniają turnieje, młodzi gracze stawiają sobie wyzwania i uczą się od najlepszych graczy padel na świecie.

Rok 2021 będzie kluczowy dla APT, mimo że jest to stosunkowo młoda organizacja. W tym sezonie otworzy swój kalendarz i swoje granice na integrację turniejów poza kontynentem amerykańskim. Pojawienie się toru w Europie (8 turniejów) oznacza nowy krok w kierunku międzynarodowej konsolidacji padel i oferuje wiele nowych możliwości dla zawodników i klubów. Nie zapominając o podkreśleniu relacji medialnych, w szczególności transmisji na żywo w kanałach telewizyjnych i Internecie.

Witryny, które będą hostować APT Padel Trasa 2021 zostanie ogłoszona od przyszłego tygodnia.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.