Babolat oferty z Kobieta zemsty, rakieta zaprojektowana specjalnie dla graczy poszukujących pali oferującej maksymalną wszechstronność.

Rakieta używana przez Victorię Iglesias w World Padel Tour jak sugeruje kształt łezki, jest to model wszechstronny, idealny dla dziewczyn szukających elastycznej, lekkiej pali, pozwalającej na wszystko na boisku!

Babolat Kobieta zemsty 2021

Dzięki piance EVA o średniej gęstości i obecności włókna szklanego na twarzach, ta lekka rakieta (350 g + - 10) zapewni Ci duży komfort. Rama z włókna węglowego w połączeniu z technologią Dynamic Stability System zapewni Ci wystarczającą moc, gdy nadejdzie czas na wykończenie. W końcu otrzymujemy pala, która oferuje dużą siłę sprężystości, idealną dla graczy poszukujących maksymalnej wszechstronności i wrażeń!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !