Marka Lyon Babolat jeszcze oficjalnie nie zaprezentował swojej nowej serii Viper, ale numer 1 na świecie, Juan Lebron, już prezentuje swój nowy świąteczny prezent na WPT Buenos Aires Masters.

Tak było już w zeszłym tygodniu w Szwecji, gdzie było „el lobo”. podgląd z jego Technical Viper 2023, który po raz kolejny zapowiada się na bestseller francuskiej marki.

LeBron nowe pala viper lobo 2023 babolat

Ta rakieta jest przeznaczona dla graczy na wysokim poziomie z nienaganną techniką wymaganą do maksymalnego wykorzystania jej niezwykłej mocy. Jeśli możesz dodać do tego ten sam flex nóg i pleców co Lebron, Twoje uderzenia będą zwycięskie z dołu toru.

Po stronie koloru czerwień jest ponownie skupiona w górnej części środkowej części i na krawędzi. Reszta sita jest zabarwiona czernią i zielenią, rysując głowę wilka, która jest emblematem hiszpańskiego gracza. Wystarczająco dużo dzikości, aby wywołać pełny potencjał ataku tej śmiercionośnej broni.

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.

Tagi