Babolat Padel podpisuje jeden z najlepszych francuskich graczy padel : Bastien Blanqué.

Podczas Master of World Padel Tour w Madrycie francuska firma i Bastien Blanqué zgodziły się ściśle współpracować przy tworzeniu padel we Francji.

Babolat chce uczynić swojego gracza „uchwyt na flagę marki".

Przypomnij sobie Babolat już liczy się jako gracze Babolat Simon Boissé, Morgan Mannarino i Jessica Ginier.

David Gire, dyrektor handlowy Babolat i Frédéric Bertucat, dyrektor Padel Babolat obaj wyrazili zdecydowany zamiar „ich francuscy zawodnicy grają w największym klubie halowym w padel na świecie: Le Sanset Padel Wnętrz".

Weekend, który dobrze się kończy Babolat kto widzi swoje buty Babolat Jet znalazł się w centrum uwagi po zwycięstwie bliźniaczek Alayeto i niefortunnej porażce Miguela Lampertiego w finale na Master du World Padel Tour, również w słynnych sygnowanych butach Babolat : JET.

W styczniu Padel Magazine udzieli Ci również ekskluzywnego wywiadu z Davidem Gire i Frédéricem Bertucatem na temat bardzo bogatych wiadomości o Babolat Francja i Hiszpania.

Franck Binisti - Padel Magazine

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.