Padel Magazyn - pytałeś nas na forum Padel Magazyn, ale także Padel Paris Île de France, testy rakiet śnieżnych dla kobiet.

Babolat spełnia twoje pragnienia, odsłaniając swoje Storm Women. Właściwie to rakieta w czasie wielkiej burzy. Po pierwsze dlatego, że w przeciwieństwie do tego, co mogłoby się wydawać, jest to rakieta, która ma wiele postaci. Nie jest tak lekki, nawet jeśli jego waga to 365 g. Rzeczywiście, jego chwyt jest szybki, ale dobrze leży w rękach.

Ta okrągła rakieta (Teardrop) jest jednak dobrze wyważona. Ale jest to rakieta, która może zadowolić zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Jeśli rzeczywiście kolory wydają się myśleć, że poszukiwanymi zawodniczkami są kobiety, mężczyźni mogliby być bardzo zadowoleni z tej rakiety.

Rakieta, która pozwala zarówno na obronę, jak i atak. Ale o dziwo, jeśli przyczepność jest oczywiście bardzo dobra, czas adaptacji do tej rakiety jest lepszy niż rakiety Viber Tour lub Drive Tour.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.