Padel Magazyn - Babolat to marka znana we Francji ze sprzętu tenisowego. Ale w Hiszpanii oferuje również wysokiej jakości sprzęt do padla. Zaoferowaliśmy Ci rakiety śnieżne do testów. Ale Babolat oferuje nam również torby na padla ...

Torba podróżna to znacznie więcej niż torba, ponieważ jest skierowana do wszystkich graczy, którzy opuszczają Francję, Belgię, Wielką Brytanię lub gdzie indziej, aby zagrać w Padel w Hiszpanii.

Ta torba ma objętość 100 L. Zasadniczo, umieszczenie rakietek wiosłowanych 4 / 5 i podróż służbowa nie stanowią już problemu z tą torbą. Jedną z wielu zalet tej torby są jej koła idealnie nadające się na turnieje, w których musisz przywrócić cały sprzęt, ale także, a zwłaszcza na wycieczki sportowe.

Na przykład zespół redakcyjny zakochał się w tej torbie, ponieważ pozwala ona teraz podróżować bez noszenia dwóch torebek z padelem, które dodatkowo były ciężkie. Ból pleców: zakończony!

Jeśli jednak ta torba doskonale nadaje się dla globtroterów, jest znacznie mniej dla graczy z rakietą i grających w klubie narożnym, ponieważ 100 L zajmuje miejsce.

Jeśli podróżujesz lub masz dużo sprzętu, nie wahaj się, kup tę torbę.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.