Padel Magazine - Babolat to marka znana zwłaszcza we Francji ze sprzętu tenisowego. Ale w Hiszpanii oferuje również sprzęt do padel jakość. Zaoferowaliśmy Ci rakiety śnieżne do testów. Ale Babolat oferuje nam również worki padel...

Torba podróżna to znacznie więcej niż torba, ponieważ jest skierowana w szczególności do wszystkich graczy, którzy wyjeżdżają z Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii lub innych krajów, aby grać. padel w Hiszpanii.

Ta torba ma pojemność 100 L. Zasadniczo włóż 4/5 rakiet padel i biznes w podróży nie stanowi już problemu z tą torbą. Jedną z wielu zalet tej torby są jej kółka, które doskonale sprawdzają się na turniejach, w których trzeba zabrać cały swój sprzęt, ale także i przede wszystkim na wyjazdy sportowe.

Na przykład redakcja zakochała się w tej torbie, ponieważ pozwala im podróżować teraz bez noszenia dwóch toreb padel które w dodatku były ciężkie. Ból pleców: koniec!

Jeśli jednak ta torba doskonale nadaje się dla globtroterów, jest znacznie mniej dla graczy z rakietą i grających w klubie narożnym, ponieważ 100 L zajmuje miejsce.

Jeśli podróżujesz lub masz dużo sprzętu, nie wahaj się, kup tę torbę.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.