To pytanie, które często pojawia się wśród graczy padel przed grą. Czy powinniśmy kupić? Head Pro lub Head Pro S ?

Head zapewnia oficjalne piłki World Padel Tour a wielu graczy lubi grać i ćwiczyć z tymi wysokiej jakości piłkami, używanymi przez najlepszych graczy na świecie. Ale jeśli chodzi o wybór, dla amatorów dostępne są dwie opcje: Pro i Pro S.

Wszystko zależy głównie od wysokości, temperatury i wilgotności. Zasadniczo, jeśli jest raczej zimno i mokro, a ty jesteś blisko poziomu morza, Pro S pozwoli ci grać nieco szybciej w tych wolnych warunkach.

Wręcz przeciwnie, jeśli jest bardzo gorąco, sucho i znajdujesz się na wysokości, to lepiej zwrócić się do Pro, co sprawi, że spotkanie nie przekształci się w festiwal wygranych smeczów.

We wszystkich sytuacjach pośrednich od Ciebie będzie zależeć, czy chcesz dodać prędkość, czy nie. Często to ten, kto kupuje piłki, zrobi zgodnie z własnymi i przeciwnikami. Innymi słowy, ćwiczysz grę z finezją i mierzysz się z dwoma hitami, nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka i zwróć się do Pro! Wręcz przeciwnie, jesteś wielkim miażdżycielem i zamierzasz rozegrać mecz z dwoma metronomami, postawić wszystkie swoje szanse na swoją stronę i zwrócić się do S!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi