Odkryj losowanie Francuzów na World Padel Tour Estrella Damm Barcelona Master, która rozpocznie się w najbliższą sobotę 10 października.

U chłopców

Jak ci mówiliśmy w poprzednim artykule, 8 francuskich zawodników są częścią tabeli preprevias dla tego Barcelona Master. Wszyscy rozpoczynają turniej w tę sobotę.

5 Francuski w pierwszej turze preprevias

Z Godzina 11, Johan Bergeron i Víctor Manuel Mena Gil zadebiutowali w tym turnieju przeciwko Guillem Figuerola Santiago (342 WPT) i Arnau Iñíguez Fernández (281 WPT). Para francusko-hiszpańska będzie faworytem przeciwko dwóm młodym Katalończykom, którzy nie mają dużego doświadczenia na torze zawodowym.

A Również godzina 11, Nicolas Trancart i Loïc Le Panse zmierzy się z Emilio Sanchezem Chamero (227 WPT) i Oscarem Vazquezem Fernandezem (283 WPT). Dwóch graczy w wieku odpowiednio 17 i 21 lat, którzy około rok temu rozpoczęli swoją przygodę z WPT. Francuzi mają co robić!

A midi, Adrien Maigret i Robin Hazizazmierzy się z dobrze znanym we Francji graczem Xavi de Benito (342 WPT) i jego partnerem Davidem Fernandezem (175 WPT), spojrzenie na stronę Doha w ostatnich dniach. Dość wyważone spotkanie na papierze, które powinno być bardzo przyjemne!

3 Francuski wpis do drugiej rundy preprevias

Odpowiednio nasiona numer 8 i 9, Scatena / Tison et Blanqué / Muñoz rozpocznie się o godz druga runda przygotowań, sobota po południu.

Bastien i Jordi wejdzie na ścieżkę o 18 heuresprzeciwko zwycięskiej parze w spotkaniu Juana Carlosa Gamy Gonzaleza (MŚ) / Roberto Belmont Pastor (MŚ) vs Guillermo Casal (273 WPT) / Ferran Insa Sotillo (248 WPT).

Jérémy i Benjamin zacznij je od 19 godzin, przeciwko zwycięzcom meczu David García Campos (108 WPT) / Eduardo Abaitua Vázquez (342 WPT) vs Alvaro Melendez Amaya (189 WPT) / José Luis González Rodríguez (148 WPT). Mecz bez względu na to, co się stanie ...

Na dziewczyny

początek Poniedziałek o 16 dla Mélissa Martin i Rafaella Laviaguerre, które zmierzą się z Martą Pérez (220 WPT) i Rebecą Lopez Lopez (125). Spotkanie na pewno w zasięgu pary francusko-brazylijskiej. Zwycięstwo pozwoliłoby im pozwolić sobie na wielką grę Wtorek rano 09:30 twarzą w twarz z Jensenem Sirventem / Gomezem!

las trzy inne Francuzki start w rundzie XNUMX stół główny, soit Środa, godzina 17:00, dla obu drużyn. Léa Godallier i Laura Clergue będzie miał ciężkie zadanie zmierzenia się z numerem 1 Salazar / Sanchez, który wygrał Menorca Open. Oczywiście niezwykle skomplikowane zadanie, ale mamy widziany podczas Roland-Garros że w sporcie nie ma rzeczy niemożliwych.

Alix Collombon i Nicole Traviesa, dziedzicz para z kwalifikacji, logicznie powinniśmy znaleźć je w rundzie XNUMX Czwartek rano o 09:30, prawdopodobnie przeciwko Amatriain / Llaguno, co zapowiada się na dobre starcie!

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !