Druga część szesnastego mężczyzny i wszystkich szesnastych kobiet World Padel Tour Wczoraj odbył się Estrella Damm Barcelona Open. Odkryj podsumowania na wideo.

U mężczyzn

Po wielkim dniu we wtorek, wczoraj trwała runda XNUMX, w szczególności wejście do rozgrywek dwóch najbardziej oczekiwanych nowych par: Diaz / Silingo i Di Nenno / Sanchez. Równolegle liczby 1 Lebron i Galan zadebiutowali przeciwko zawsze chwytliwej parze Capra / Moyano. Zrozumiesz: był spektakl!

Piękna historia dnia idzie do Bez / Zaratiegui, który pomimo porażki w finale Previi, został wylosowany, aby zastąpić Bergaminiego / Lampertiego w tabeli i wygrał 7/6 6/3 z Bueno / Rivera! Więc dzisiaj znajdujemy tych szczęśliwych przegranych na ósmym miejscu!

Podsumowanie wideo porannych meczów

Kredyt wideo: World Padel Tour

Wideo podsumowanie popołudniowych meczów

Kredyt wideo: World Padel Tour

U pań

Bardzo ważny dzień w kobiecym stole, ponieważ Mistrz zobowiązuje, że pierwsze 4 nasiona nie były wyłączone z pierwszej rundy. Tym samym debiutowały najlepsze pary i można powiedzieć, że tak naprawdę nie przeciągały się po stokach, z przekonującymi zwycięstwami!

Kredyt wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !