Franco Stupaczuk i Sanyo Gutierrez wygrali dziś rano szok z Paquito Navarro i Pablo Limą w półfinale Barcelona Master of the World Padel Tour.

Sanyo Gutierrez i Franco Stupaczuk zagrają jutro w finale w Barcelonie spróbuj wygrać drugi turniej z rzędu po ich zwycięstwo w Menorca Open. Nie został on jednak wygrany po pierwszym secie tego półfinału.

Zdominowani w ważnych punktach pierwszego seta, Argentyńczycy nie zostali zawiedzeni dość surowym wynikiem na korzyść swoich przeciwników. 6 / 2. Zrywając ze startu w drugim secie, sądzono, że Lima i Navarro zmierzają do zwycięstwa, ale Stupa i Sanyo nigdy się nie zrażali, odzyskując utraconą w umyśle przerwę i zmuszając do decydującej gry.

Paquito i Pablo atakują tę bijącą perkusję tie-break, szybko robiąc podwójną mini-break, ale po raz kolejny Franco i Sanyo nie poddają się i wykorzystując mniej precyzyjne Navarro niż zwykle, wygrywają ta decydująca gra niezrównoważone 15 punktów na 13 po zapisał dwa punkty meczowe !

Niezupełnie otrząsnięta z rozczarowania, para Hispano-Brazylijska wygrała w ostatniej rundzie i nigdy nie zdoła wrócić. Gutierrez / Stupaczuk w końcu wygrywa 2/6 7/6 6/2 w połączeniu bardzo wysokiej jakości, z bardzo duże wymiany, dużo pracy, aby zdobyć punkty na tym wolnym torze i dużo napięcia, świetnie się bawiliśmy!

Zdecydowanie tego popołudnia przed drugim półfinałem mężczyzn, który oczywiście pachnie proszkiem Galan / Lebron i Belasteguin / Tapia. Początek meczu o godz 16h00 !

Kredyt wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!