W swoim pierwszym wspólnym turnieju Carolina Navarro i Aranzazu Osoro stworzyli wyczyn w ćwierćfinale Estrella Damm Barcelona Master du World Padel Tour.

Ten, naprawdę nie spodziewaliśmy się tego! Niespodzianka dnia to zasługaAranzazu Osoro i Carolina Navarro, którzy w trzeciej wspólnej grze turniejowej wyeliminowali jedną z ulubionych par turnieju: Bea Gonzalez i Marta Ortega.

Zwycięstwo w dwóch setach, 7 / 6 6 / 4 naprzeciwko nasiono numer 3 mistrza Estrella Damm Barcelona, czego nikt oczywiście się nie spodziewał! Niestety spotkanie nie było transmitowane, ale oto podsumowanie wideo!

Kredyt wideo: World Padel Tour

Pierwszy turniej i pierwszy półfinał dla pary Navarro / Osoro, która spotka się jutro o godz Mapi i Majo Alayeto, który potrzebował tylko dwóch małych zestawów, aby dziś rano wypuścić Marrero / Josemarię: 6 / 2 6 / 4, pół niespodzianka ponieważ czekaliśmy na bliższe dopasowanie, a zwłaszcza wyobraziliśmy sobie ziarno numer 2 na innym poziomie.

Nieobecne na Minorce Paula i Marta wydawały się nie mieć tempa tego ranka, co może wyjaśniać wiele niewymuszonych błędów, które popełniły w tym meczu. Oczywiście, lornetce, która stanowiła bardzo solidną część, nie należy niczego zabierać.

Kredyt wideo: World Padel Tour

Po drugiej stronie obrazu Alejandra Salazar i Ariana Sanchez nadal miażdżyć pary, które staną im na drodze. Dziś to Veronica Virseda i Mari Carmen Villalba poniosły ciężar huraganu padel zaproponowanego przez ziarno numer 1: 6 / 2 6 / 1.

Kredyt wideo: World Padel Tour

Co być spokojnym na jutrzejszy półfinał, który w tej chwili przeciwstawi im inną parę w formie: Gemma Triay i Lucia Sainz. Finaliści z Minorki, którzy zaimponowali Llaguno / Amatriain, dominując w swoim temacie od początku do końca: 6/3 6/3, będą chcieli jutro zemsty na graczach trenowanych przez Manu Martina.

Kredyt wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!