Alix Collombon i Nicole Traviesa wygrali wczoraj w swojej XNUMX rundzie, dziś rano znów grają przeciwko Patty Llaguno i Eli Amatriain.

Para francusko-hiszpańska wykonała wczoraj zadanie przeciwko parze z kwalifikacji: Soriano Perez / Martinez Fortun 6 / 2 6 / 4. Logiczne zwycięstwo, które pozwala im na wielki mecz dzisiaj, od 09:30naprzeciwko ziarna numer 6, Llaguno / Amatriain.

Nicole i Alix, które trenują w Barcelonie, będą miały tę przewagę, że będą u siebie. Mam nadzieję, że to im pozwoli zemścić sięe przeciwko tym, którzy pokonali ich 6/2 6/2 podczas Adeslas Open.

Teraz są jedyną nadzieją delegacji francuskiej ponieważ Léa Godallier i Laura Clergue ukłonili się wczoraj Alejandra Salazar i Ariana Sanchez. Po pierwszym secie, podczas którego pokazali wspaniałe rzeczy, Francuzi starli się z kolbą rozstawionego z numerem 1: 6 / 3 6 / 0.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !