Skoncentruj się na Bastien Blanqué, jednym z najlepszych francuskich graczy padel. Ma lata 21 - 10 Mai 1995 - praworęczny - Gracz po lewej stronie i uczy nas podbić Hiszpanię ...

Twoja podróż: studia na padlu ...

Po moim BAC PRO BTS-rozwojowych Training Grounds, postanowiłem skupić się na łopatki. Pracowałem 1 rok tenis Stadion Tuluza próbować rozwijać działalność wiosło (3 lądowych).

Przed wejściem do padla grałem w tenisa 3 lat 12 i 7 w piłkę nożną 16 lat jako bramkarz.

Ale dla mnie punktem zwrotnym jest w wieku 14 lat odkryłem wiosła. Będę pisać do „PADDLE PLUS” klub Blagnac koło Tuluzy, gdzie będę trenować.

Od kilku lat powstają duże konstrukcje, takie jak klub Padel Toulouse z terenami 7 lub Tennis Club de l'hers z terenami 4. W regionie panuje prawdziwa dynamika tego sportu.

Twoje wyniki: od małego francuskiego klubu po mistrzostwa świata

Mam ducha rywalizacji. Gdy tylko zacząłem padel, konkursy były powiązane z raczej dobrymi wynikami gdzie indziej. Moje najlepsze wyniki:

  • 8ème z francuską drużyną na Mistrzostwach Świata 2012 w CANCUN
  • Zwycięzca Padel International Trophy 2013 w Gironie
  • Zwycięzca Pucharu Krajowego Padel 2015 (Cap d'Agde)
  • Zwycięzca Pucharu Krajowego Padel 2016 (Cap d'Agde)
  • Zwycięzca greckiego międzynarodowego turnieju 2016

Twoja ambicja: spróbować szczęścia w Hiszpanii

2017 to wyjątkowy rok dla mnie. I rozpoczęła się w międzynarodowym kąpieli przez połączenie Pro Team Babolat do Madrytu, by poświęcić się 100% wiosłować.

Przygoda powinna rozpocząć się w marcu z moją partnerką Lyonnais Johan Bergeron do końca sezonu (w grudniu). Będziemy trenować w SANSET PADEL z boiskiem 34, który jest największym halowym klubem wiosłowym na świecie.

Wszystko wydaje się zaczynać, ponieważ będziemy mieli wyjątkowego trenera: RAMIRO CHOYA, trenera pary Paquito Navarro i Sanyo Gutiérrez (numer 3 world), ostatnich zwycięzców Mistrza Madrytu.

Zamierzamy wstępnie zakwalifikować etapy World Padel Tour i chcielibyśmy dołączyć do TOP 250 World pod koniec roku.

A w tym wszystkim Francja?

Profesjonalny tor jest głównie w Hiszpanii, ale nie zapominamy o Francji.

Wrócimy po główny P1000. Nie zabraknie My Padel Tour, Head Padel Open i National Padel Cup.

Przy całej pracy, którą wykonamy w tym roku, oczywiście jest ambicja, aby dążyć do tytułu mistrza Francji w 2017 i zająć pierwsze miejsce w rankingu FFT.

Wskazówka - przestań pisać zbyt mocno!

Radzę przestać pisać bardzo mocno i chcę szybko zakończyć ten punkt! To szpital nie dba o dobroczynność. Ja wiem (Śmiech)

Radzę zmusić się, by pozwolić piłce przejść do okna, delikatnie pisać i rozbijać, a także lobować i grać dużo piłki na środku boiska między dwoma przeciwnikami.

I oczywiście, istnieje możliwość, aby zrobić kilka kursów w Hiszpanii naprawdę wiosła ... Jesteście mile widziane sanset.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.