To dzięki jego sieciom społecznościowym Bastien Blanqué ogłosił w czwartek, że przygoda między nim a Babolat dobiegał końca.

Rzeczywiście dzieje się to podczas wiadomości na jego stronie Linkedin a nawet na swoim koncie na Instagramie, że młody piłkarz z Tuluzy chciał podziękować marce Lyon za te 5 lat dobrej i lojalnej obsługi.

Piękne przesłanie, które dobrze podsumowuje te ostatnie lata i relacje, jakie Bastien miał z francuskim producentem sprzętu.

Bastien Blanqué babolat padel 2020

 

To właśnie tymi słowami tytułowy wicemistrz Francji wyraził się na temat tego zakończenia współpracy:

„Karta się przewraca… ogłaszam koniec mojej 5-letniej współpracy z producentem sprzętu Babolat, wyjątkowa francuska marka o dobrych wartościach. Babolat jest częścią mojego życia. W najgorszych, jak w dobrych czasach, nigdy nie przestali mnie wspierać i zachęcać. Chcę podziękować z głębi serca Babolat bez kogo nie pojechałbym do Hiszpanii i bez którego nie mógłbym zdobyć tych wszystkich tytułów. 3-krotny mistrz Francji w latach 2017-2018-2019 oraz tytuł wicemistrza Francji 2021 z Thomas Leygue ! Możemy z dumą spoglądać wstecz na te wiele wspólnie spędzonych lat i być usatysfakcjonowanym tym, co osiągnęliśmy.   
Jeszcze raz dziękuję za wszystko.
Do zobaczenia wkrótce na skraju kortów, na nowe przygody”
.

Teraz już nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, z którą marką Bastien będzie kontynuował swoją sportową przygodę.

Ciąg dalszy nastąpi

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.