Broniący mistrz Padel Francji, 150. gracz świata, Bastien Blanqué jest gościem programu „Le Face-à-Face” w środę 20 maja o 18:XNUMX. Nietypowy gracz we francuskim krajobrazie z kilku powodów…

Meble francuskie?

Bastien Blanqué jest częścią mebli francuskiego padla. Opowiada nam swoją historię przed wyruszeniem na padel.

Potem jego wielkie początki. On, gracz, który nie ma za dużo tenisa, wyobrażał sobie, że stanie się 3-krotnym mistrzem Francji?

Zostań mistrzem Francji bez tenisa.

Jak to działa, jeśli niekoniecznie masz takie same usposobienie jak tenisista? Jak działamy

Czy gra z Laurentem Imbertem na francuskim torze pomogła mu rozwinąć się na poziomie padelistycznym? Jego gra, która czasami jest „defensywna”, czy jest to logiczna kontynuacja jego dotychczasowej kariery?

Przygoda z Johan Bergeronem

Jak było w związku z Johan Bergeronem? Czy możemy powiedzieć, że dzięki niemu rozpoczęła się przygoda Bergeron / Blanqué?

Drużyna francuska

Utrata Robina Hazizy przed mistrzostwami świata w listopadzie przyszłego roku. Jak on widzi resztę? Czy ma nadzieję, że w szczególności zawodnik zastąpi nowego trenera reprezentacji Francji?

Ostatnie mistrzostwa Europy były mieszane… Dobre wyniki, ale odczuwaliśmy pewne napięcia. Jak przeżył ostatnie mistrzostwa Europy w Padel we Włoszech?

World Padel Tour

W 2019 roku cel 100 najlepszych. I wreszcie dzisiaj Bastien Blanqué jest jednak 150. graczem francuskim. Czy cel był zbyt wysoki?

Jeśli w tym roku sezon zacznie się od nowa, jakie są cele?

Szkolenie w Madrycie

Jak leci ? Z kim on gra? Przegląd jego poprzednich lat.

Transformacja fizyczna

Laurent Imbert mówił o fizycznej transformacji Bastiena Blanqué. Główny zainteresowany powróci do pracy, którą wykonał, aby stać się jednym z najbardziej wysportowanych graczy na francuskim torze.

Pytania:

  • Najlepsze wspomnienie Bastiena
  • Jego najlepszy ruch
  • Jego rant
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.