Bea González jest powołany do bycia przyszłością padel kobiecy. Młoda Andaluzyjka nie ma jeszcze 20 lat, a już jest w 6. miejsce w rankingu WPT. Padel Magazine poznał ją na Mistrzostwach Europy.

Jej Mistrzostwa Europy

„Uwielbiam grać w turnieje tutaj w Andaluzja, blisko mojej rodziny i przyjaciół. To dla mnie bardzo szczególne uczucie ”.

Po małej kontuzji Lucia Sainz, Bea González nie był w stanie zagrać w Mistrzostwach Europy Open. „To nie jest poważna kontuzja, ale odczuwała ból i lepiej, jeśli uniknie przeciążenia meczami”.

Cel nr 1

„Odkąd byłam mała marzyłam o byciu nr 1 na świecie. Taki jest nasz cel, ale stanie się, kiedy będzie trzeba. Nie spieszę się."

„To drobne szczegóły sprawiają, że robię postępy na poziomie i w rankingu. Więcej niż nowe ruchy, w parze są techniczne, umysłowe i wyrozumiałe. Wszystkie te małe punkty są dodawane, a to prowadzi do progresji w rankingu.”

"Z Lucia Czuję się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że ten projekt przetrwa lata. Bardzo się cieszę, że mogę się z nią bawić i wierzę, że ona też!”

Wróć do Paryża

Bea Gonzalez wygrała wtedy Pretendent World Padel Tour przez Casa Padel (St-Denis) z Delfi Brea. Andaluzyjczycy marzą o nowym etapie WPT w Paryżu.

„Uwielbiam przychodzić, aby zagrać w Challengera w Dom Padel w 2019 roku. Turniej był niesamowity i był piękny. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł wrócić ”.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !