Marka padel numer 1 Bullpadel, zadaje duży cios pod koniec okna transferowego, odzyskując utalentowanego Bea González w swoich szeregach.

Od lat Bea González był graczem innej hiszpańskiej marki: StarVie. Od piętnastego roku życia Hiszpan był jedną z głównych muz marki. Ale po siedmiu latach razem Bea i StarVie postanowiły się rozstać.

Łaska dla Bullpadel który w związku z tym może odzyskać aktualny numer świata 4. Pozwala to również marce utwórz parę na 100% Bullpadel od Argentyny Delfi Brea jest także graczem marki.

To już trzecia para w 3% żeńska Bullpadel na świecie Top10 po Gemma Triay / Klaudia Fernandez jak Jessica castello / Claudii Jensen. Wraz ze swoim nowym rekrutem hiszpańska marka jest bezkonkurencyjna na szczycie rankingu marek najchętniej reprezentowanych przez graczy. Bea Gonzalez zostaje 6. gracz Bullpadel z pierwszej 10 kobiet.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.