David BeckhamŚwiatowa gwiazda próbował w padeli uwielbiał to! Świadczy o tym post na Instagramie, w którym deklaruje miłość do padel.

las celebryci są wielkimi sojusznikami padel zwiększyć rozgłos tego sportu. Widzieliśmy to z efekt Zlatana w Szwecji, a nawet ostatnio z rozszerzeniem Sainz w serwisie Netflix.

Były piłkarz Real Madryt i Manchester United jest w pełni przygotowywany do sezonu Major League Soccer ze swoim nowym klubem, którego jest właścicielem: Inter Miami.

David Beckham padel Floryda

Dlatego jest w Floryda że Beckham był w stanie wypróbować padel. „Znalazłem nowy sport. Z pewnością jutro rano będę miał ból pleców, ale kogo to obchodzi! ”, wyraził po swojej części padel.

David nawet skończył sesję bez koszulki. Co jeszcze bardziej zwiększyć widoczność pliku padel !

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.