Premier Padel ogłasza dziś, że beIN SPORTS będzie wyłącznym partnerem transmisyjnym Premier Padel – oficjalne światowe tournee po padel – w 37 krajach obejmujących Francję, Bliski Wschód, Afrykę Wschodnią i Północną (MENA), region Azji i Pacyfiku (APAC), Stany Zjednoczone, Kanadę i Turcję.

Najnowsza umowa oznacza, że ​​inauguracyjny turniej Premier Padel – Ooredoo Qatar Major 2022 – będzie transmitowany na ponad 120 terytoriach na całym świecie.

beIN SPORTS zawarł wstępną roczną umowę na transmisję sezonu 2022 z możliwością dalszego przedłużenia. Prawa USA i Kanady obejmują tylko pierwszy Ooredoo Qatar Major 2022.

Umowa beIN SPORTS obejmuje następujące terytoria:

  • Francja
  • Bliski Wschód i Afryka Północna: Algieria, Bahrajn, Czad, Dżibuti, Egipt, Iran, Irak, Jordania, Kuwejt, Liban, Libia, Mauretania, Maroko, Oman, Palestyna, Katar, Arabia Saudyjska, Somalia, Sudan Południowy, Sudan, Syria, Tunezja, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Jemen
  • Azja i Pacyfik: Australia, Nowa Zelandia, Singapur, Hongkong, Indonezja, Malezja, Filipiny, Tajlandia, Brunei
  • USA i Kanada – prawa obejmują tylko pierwszy Ooredoo Qatar Major 2022 na tym etapie

Premier Padel jest oficjalnym światowym obwodem padel, zarządzany przez Międzynarodową Federację Padel (FIP) i wspierane przez Profesjonalistę Padel Stowarzyszenie (PPA).

Tor oficjalnie rozpoczyna się pierwszym odpowiednikiem Wielkiego Szlema w kategorii 1, Ooredoo Qatar Major 2022, odbywającym się w Khalifa International Tennis Complex – z turniejem kończącym się 2 kwietnia 2022 r.

Rekordy dla Qatar Major zostały już pobite:

  • Zgłoszono 123 pary
  • Reprezentowane kraje 19
  • nagroda pieniężna w wysokości 525 000 €

tv premier padel dyfuzja

Ooredoo Qatar Major 2022 będzie można zobaczyć w ponad 120 krajach. Wyjątkowy zasięg. Aby dowiedzieć się więcej, to się dzieje ICI.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.