Fernando Belasteguin po raz kolejny pokazał wyjątkowy stan umysłu i poziom gry podczas ostatniego Premier Padel w Madrycie.

Fernando Belasteguin Arturo Coello

Trzeba przyznać, że hiszpańsko-argentyńska para ostatecznie przegrała w dwóch setach (6/4 7/6) w ćwierćfinale, ale aby ponownie zmotywować szczególnie zakłopotanego Coello na przekątnej Sanyo, Fernando próbował znaleźć słowa, które pozwoliłyby jego partnerowi wyciągnij głowę z wody przed parą w formie chwili.

Słowa, które krążą w sieci i które analityk Romain Taupin z Padelonomika jako pierwszy zauważył: 

"Chcesz wygrać (mecz) tak samo lub więcej niż ja, nie pytaj mnie już 'przepraszam', jesteśmy razem i jeśli wyrzucisz 10 piłek, nadal będę cię wspierać, ok? Nadal będę Cię wspierać! Vamosa Arturo. “

Bela po raz kolejny pokazał, że na boisku jest szefem. Stan umysłu, który czyni go wyjątkowym partnerem. Medytować na naszych niedzielnych przyjęciach!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.