Pierwsza edycja Monte Carlo Padel Mistrz idzie do pary Pablo Lima i Fernando Belasteguin. Wygrała z Paquito Navarro i Matiasem Diazem 6/3 6/1.

„Pozostawiają tylko okruchy”

Liczby na całym świecie nie zrobiły tego szczegółowo w tym tygodniu, nie oferując szans na pokonanie przez Paquito Navarro i Matis Diaz 6 / 3 6 / 1.

Jednak od początku meczu Paquito i Matias wywierali presję na Belę i Limę, aż do momentu przełamania i prowadzenia 3 / 0.

To wtedy maszyna jest osierocona po stronie Matiasa i Bela czyni nas Belą.

Podczas gdy publiczność nie spodziewała się niespodzianki, ale przynajmniej wielkiego dopasowania między tymi dwiema parami, maszyna Lima / Bela rozpoczyna ofensywę, wygrywając grę, która może być punktem zwrotnym gry: 4e Czw

Sprzeczone, z punktami wielkich klas, ale tutaj, światowe liczby podkreśliły skuteczność, podczas gdy Paquito, że artysta ze strzałami, które niekoniecznie są w instrukcji Padel ...

Nieustanna równowaga: kolejne gry 9 przegrane przez parę Matias / Paquito.

Paquito wykonuje pracę / Matias traci wątek

Paquito nadal wykonuje tę robotę, to Matias, ale bardzo solidny gracz, który traci wątek w grze, który przez cały tydzień był nieskazitelny. Popełnia błędy, pomija lub bierze pewne rzeczy wstecz.

Liczby na świecie nie pytały tak wiele, zwłaszcza że wspierają tam, gdzie boli gra głównie na Matias. Diaz wyraźnie traci przekątną w stosunku do Limy. A Paquito, wybrany zawodnik meczu, widzi tylko obrażenia.

Społeczeństwo, które rośnie i nadzieja się odradza

Społeczeństwo chciało więcej. Popchnął obcych do buntu.

Na 4 / 2 w drugim secie dla Beli i Limy zastanawialiśmy się nad możliwym zwrotem.

Ale z przodu jest zbyt solidny. Bez porażki, a nawet tak mało, jeśli policzymy niewielką dewiację Limy w połowie drugiego zestawu.

Bela i Lima podnoszą wspaniałe trofeum Monte Carlo Padel Mistrz.

Recenzja pierwszej edycji Monte-Carlo Padel Mistrz

Ta pierwsza edycja to ogromny sukces.

Organizacja: W opinii większości graczy i publiczności „Organizacja była idealna ”. Dla Juana Martina Diaza obecny numer światowy 2 ” to najpiękniejszy turniej padla ".

Ewolucja: Od przyszłego roku trzeba będzie liczyć na kobiety. Fabrice Pastor potwierdził to: „ W tym roku nie było czasu, ale w przyszłym roku odbędzie się impreza dla mężczyzn i kobiet, jak u wszystkich Mistrzów »

Widzowie : Nito Brea, były zawodowiec padel i dyrektor turnieju wyjaśnia, że ​​jest „ zachwycony powrotem widzów. W finale byliśmy czymś więcej niż 600 ”. Początek turnieju był mniej pełny « ale jak wszystkie turnieje Padel, a nawet tenisowe ”. W przyszłym roku organizacja przygotowuje już kilka nowości, ale najpierw trochę odpoczynku, ponieważ w ostatnich miesiącach praca była bardzo ważna »

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.