Pierwsza edycja Monte Carlo Padel Mistrz idzie do pary Pablo Lima i Fernando Belasteguin. Wygrała z Paquito Navarro i Matiasem Diazem 6/3 6/1.

„Zostawiają tylko okruchy”

Liczby na całym świecie nie zrobiły tego szczegółowo w tym tygodniu, nie oferując szans na pokonanie przez Paquito Navarro i Matis Diaz 6 / 3 6 / 1.

Jednak od początku meczu Paquito i Matias wywierali presję na Belę i Limę, aż do momentu przełamania i prowadzenia 3 / 0.

To wtedy maszyna jest osierocona po stronie Matiasa i Bela czyni nas Belą.

Podczas gdy publiczność nie spodziewała się zaskoczenia, ale przynajmniej wielkiego meczu między tymi dwoma parami, maszyna Lima / Bela przechodzi do ofensywy, wygrywając grę, która być może będzie punktem zwrotnym meczu: 4e Czw

Walcząc z punktami wielkich klas, ale tutaj jest, światowe liczby podkreślały skuteczność, podczas gdy Paquito artystyczny z ruchami, które niekoniecznie są w instrukcji padel...

Bezlitosny rekord: 9 kolejnych meczów przegranych parą Matias / Paquito.

Paquito wykonuje robotę / Matias gubi wątek

Paquito kontynuuje swoją pracę, to Matias, ale bardzo solidny gracz, który przegrywa wątek gry, on, który mimo wszystko był bez zarzutu przez cały tydzień. Popełnia niewymuszone błędy, nietypowe błędy lub cofa pewne punkty.

Liczby na świecie nie pytały tak wiele, zwłaszcza że wspierają tam, gdzie boli gra głównie na Matias. Diaz wyraźnie traci przekątną w stosunku do Limy. A Paquito, wybrany zawodnik meczu, widzi tylko obrażenia.

Społeczeństwo, które rośnie i nadzieja się odradza

Publiczność chciała więcej. W ten sposób zmusił obcych do buntu.

Na 4 / 2 w drugim secie dla Beli i Limy zastanawialiśmy się nad możliwym zwrotem.

Ale z przodu jest zbyt solidny. Bez porażki, a nawet tak mało, jeśli policzymy niewielką dewiację Limy w połowie drugiego zestawu.

Bela i Lima podnoszą wspaniałe trofeum Monte Carlo Padel Mistrz.

Recenzja pierwszej edycji Monte-Carlo Padel Mistrz

Ta pierwsza edycja to ogromny sukces.

Organizacja: W opinii większości graczy i publiczności „Organizacja była doskonała ”. Dla Juana Martina Diaza obecny numer światowy 2 ” to najpiękniejszy turniej padel ".

Ewolucja : Od przyszłego roku trzeba będzie liczyć na kobiety. Fabrice Pastor potwierdził to: „ W tym roku nie było czasu, ale w przyszłym roku odbędzie się impreza dla mężczyzn i kobiet, jak u wszystkich Mistrzów »

Widzowie : Nito Brea, były zawodowiec padel a dyrektor turnieju wyjaśnia, że ​​„ zachwycony powrotem widzów. W finale byliśmy czymś więcej niż 600 ”. Początek turnieju był mniej oblegany ” ale jak wszystkie turnieje padel a nawet tenis ”. W przyszłym roku organizacja przygotowuje już kilka nowości, ale najpierw trochę odpoczynku, ponieważ w ostatnich miesiącach praca była bardzo ważna »

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.