Finał WPT Valladolid był niesamowity!

Po pierwsze, ustawienie jest po prostu niesamowite w centrum Valladolid. Ten krok jest z pewnością jednym z najpiękniejszych tego roku.

Następnie w finale mieliśmy dwie najlepsze pary w tej chwili: Paquito Diaz / Matias Navarro, który zmonopolizował pierwsze etapy World Padel Tour oraz Fernando Belasteguin / Pablo Lima, którzy w ostatnich tygodniach kontynuowali zwycięstwo.

Po zwycięstwie Beli i Limy w Rio Gallagos, Valladolid wpada w ręce światowego lidera, ale kosztem ogromnego wysiłku.

Bela Wrapper i Valladolid Lima 2015 wpt

Jest to etap 4e wygrany dla Bela z dwoma etapami uzyskanymi z Willy Lahoz.

Jeśli chodzi o ten finał, było wszystko: upał, publiczność i magiczne pary 2.

Ponad 2 i pół godziny padel w nieoczekiwanym otoczeniu, a wynik składa się z 3 remis (7-6, 6-7, 7-6).

Więcej niż stopnie 30, mistrzowie polowi. Oboje zasłużyli na zdobycie tego tytułu.

Aby zakończyć komentarze 2:

Wygląda na to, że teren był szczególnie piaszczysty, a obszary były słabo wygładzone. Co więcej, spowodowało to pewne fałszywe odbicia, dużo pyłu (być może powinniśmy trochę podlać) i szczególnie szybki grunt. Wybór organizatorów czy błąd?

Ledwo mogliśmy zobaczyć piłkę! W każdym razie dla widzów, którzy śledzą mecze na żywo na kanale Youtube w World Padel Tour. Powód: niebieski teren i ten bardzo obecny piasek utrudniały prawidłowe widzenie.

Zespół Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.