Jak widzieliśmy z list Ale Galan krytykujący World Padel Tour, niektórzy gracze wydają się coraz bardziej chcieć uciec od toru, a oto kolejny dowód na to bardzo konkretną łopatą, która wcale nie jest trywialna na Instagramie prezydenta, sekretarza i jednego z rzeczników stowarzyszenie graczy.

To może wydawać się anegdotą, ale Fernando Belasteguin, Ale Galan i Paquito Navarro, trzy wielkie gwiazdy padel świata, przestały obserwować konto na Instagramie World Padel Tour. To interweniuje tak jak obwód świętuje 700 000 fanów w tej sieci społecznościowej.

Jeśli tych trzech fanów mniej nie powinno zbytnio przeszkadzać instagramowemu kontu obwodu zarządzanego przez Setpoint Events SA, to jest to w każdym razie bardzo symboliczny gest dla trzech graczy padel najbardziej charyzmatyczny na świecie. Możemy postrzegać ten brak zainteresowania jako nową próbę wywarcia niewielkiej presji na WPT lub jako całkowitą zmianę trasy.

Jeśli tych 3 graczy nie gra już na torze World Padel Tour od 2022 roku może to być bardzo szkodliwe na resztę sezonu dla tego toru. Rzeczywiście, sponsorzy i telewizja oczywiście chcą zobaczyć tych 3 graczy.

Jak zastanawialiśmy się kilka dni temu, czy gracze są gotowi nie honorować swoich zobowiązań i atakować WPT za klauzulę abuzywną? ?

W tej chwili WPT nie ma nie chciałem komunikować się o tych wszystkich wydarzeniach i wydaje się być niewzruszony w swoich przygotowaniach do sezonu 2022, który zapowiada się na najbardziej międzynarodowy w swojej historii.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.