Fernando Belasteguin zakwalifikował się do drugiej rundy konkursuOredoo Katar Major 2022. Z tej okazji Bela chciał wysłać mocną wiadomość do wszystkich graczy w padel.

„Poza grą myślę, że jest to specjalny turniej dla wszystkich. Rozpoczynamy nowy etap padel profesjonalny. Dziś mam szczęście, że wygrałem i mam mikrofon: chcę wysłać wiadomość.

oglądać piłkę fernando belasteguin katar

„Niech ci, którzy kochają sport, niech ci, którzy kochają padel Dołącz do nas. Myślę że padel, pomimo wszystkich kłótni, które miały miejsce w ostatnich latach, nie przestał rosnąć. Nie wyobrażam sobie, co by się stało, gdyby wszyscy aktorzy poszli w tym samym kierunku”.

„Proszę tych, którzy naprawdę kochają ten sport, aby dołączyli do PPA i FIP, abyśmy wszyscy podążali w tym samym kierunku dla dobra tego sportu”.

Te słowa skłaniają nas do zastanowienia się, co Bela powiedziała przez mikrofon o… Padel Magazine, ponad rok temu.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !