Si Pablo Lima przeszedł na emeryturę jako zawodowy gracz, Brazylijczyk z pewnością nie opuścił świata padel Jednakże. Dziś to znajdziemy na czele PPA : stowarzyszenie graczy padel specjalistów (PPA).

Razem z Pablo Limą przez trzy lata był numerem 1 na świecie Fernando Belasteguin…A wcześniej był obok Juani Mieres, niezniszczalna liczba 2. Jak ujawnił z naszymi kolegami z LegalSport, te sześć lat spędzonych w Mieres było „satysfakcjonujący"… ale również "bardzo trudny„:”niezależnie od tego, jak dobrze graliśmy, mogliśmy ćwiczyć coraz więcej zawsze uderzamy w tę samą ścianę, Juana [Martina Diaza] i Beli."

Przez lata para Mieres/Lima była wicemistrzem Bela/JMD. Lata w cieniumimo kilka tytułów et pewne zwycięstwa pozostają w pamięci przeciwko ówczesnemu światowemu numerowi 1. Głównymi „rywalami” Beli i Juana Martina byli Juani Mieres i Pablo Lima: „Nigdy się do nich nie porównywaliśmy, bo szybko zdaliśmy sobie sprawę, że tak jest niezrównany. To najlepsza para w historii i bycie kandydatem do ich obalenia było niemalże zaszczytem."

Juan-Martín-y-Fernando-Belasteguin-vs-Pablo-Lima-y-Juani-Mieres 2013

Oczywiście wszystko się zmieniło w przypadku Pabla Limy, gdy JMD i Bela rozstali się. Brazylijczyk znalazł się u boku króla Beli i ta nowa para stanęła na najwyższym stopniu podium. Stowarzyszenie, które naznaczyło Limę przez całe jego życie: „Para działała doskonale… To było jak bajka".

Para, która będzie pracować przez prawie trzy lata, aż do kontuzji Beli w 2018 roku. Od tego czasu żadnemu z graczy nie udało się odzyskać numeru jeden na świecie.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.