Fernando Belasteguin obchodzi dziś swoje 41. urodziny. Pochodzący z Pehuajo w Argentynie, zawsze na najwyższym poziomie, po raz kolejny udowadnia, że ​​lata czterdzieste mają przed sobą świetlaną przyszłość.

Z pewnością największy piłkarz wszech czasów, Fernando Belasteguin obchodzi dziś swoje 41. urodziny. Najlepsze lata czterdzieste w WPT, jest teraz na 7. miejscu i ma nadzieję na kolejny świetny sezon, kiedy wznowi grę w padla.

Z tej okazji sugerujemy zatem przejrzenie wideo kolekcjonerskie, który był w tym czasie transmitowany w ESPN, podczas meczu między Belą a Mati Diaz, w wieku 15 i 16 lat, z Cristianem Gutierrezem i Damianem Diezem w wieku 17 i 22 lat w momencie nagrania.

Kredyt wideo: YouTube Padel Hoy

Aby pozostać w tym stylu vintage, mistrz pojawił się na Instagramie w małym wywiadzie, którego udzielił w 1993 roku w gazecie swojego rodzinnego miasta: Pehuajó. Wówczas 14-letnia Bela skosztowała wysokiego poziomu argentyńskiego padla i tak było szczególnie dumny z wyjścia z okna.

https://www.instagram.com/p/CATbgKxKyXq/?utm_source=ig_web_copy_link

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!