Trofeum Fabrice Pastor pozostaje własnością światowych numerów Fernando Belasteguin i Pablo Lima. Odnowili swój tytuł w Monte Carlo Padel Mistrz i zostawił tylko okruchy swoim bezpośrednim konkurentom.

Pytanie dnia dla rywali tego dnia w finale było proste: „Jak wygenerować świat numer jeden i nie brać odrobiny nawyku na tym etapie zawodów przez królów świata padel?”.

Pytanie zostało zadane, ale Matías Díaz nie znalazł odpowiedzi, a Maxi Sánchez pokonał 6 / 3 i 6 / 2. Ciężki wynik w pierwszym secie, ponieważ mecz trwał ponad półtorej godziny przy bardzo trudnych meczach. Ale zawsze ten sam, który przechodzi, i poczuliśmy formę fatalizmu pod koniec gry przez liczby 4 na całym świecie.

Ale jeśli dobrze przeanalizujemy grę, zobaczymy, że naprawdę starali się radzić sobie lepiej niż przyzwyczajenie. Taktycznie pomysł był jasny: zaatakuj Lima i nie pozwól Belie dotknąć piłki, wielki Boże!
poza tym, że Lima nie tylko utrzymał, ale osiągnął wzniosły mecz obronny, podczas gdy para przeciwna nie przestała walić. W końcu Maxi Sanchez był niecierpliwy i to on próbował skrócić wymianę, która popełniła błędy.

Matias Diaz w diaganolu w Limie próbował go wymienić z bandją, o której ma tajemnicę, ale bez prawdziwego wpływu na Limę.

Innym problemem związanym z Limą jest to, że broni się bardzo dobrze, ale potrafi bardzo mocno uderzyć. Co więcej, regularnie zaskakuje hałasem, który powoduje, że rakieta przesyła naddźwiękowy czas taśmy / anteny.

Tymczasem Bela musiał być bardzo skupiony, ponieważ otrzymał bardzo mało piłki. Kilka razy dotknął, często nie ma sensu ...

Czy istnieje realna możliwość pokonania Limy / Beli na 100% ich pojemności?

NO. BELA jest najlepszym graczem po prawej stronie, nie mówiąc już o świecie, a Pablo Lima najlepszym graczem po lewej stronie świata. Zadanie wydaje się więc prawie niemożliwe.

Chcielibyśmy, aby para Paquito / Sanyo pokazała, do czego są zdolni, ponieważ uważamy, że utrzymują je pod stopami. Ale poza tym, aby być numerem jeden na świecie, są pracoholikami, bardzo poważnymi przed meczami i po nich.

Najwyższy czas, aby Pablo Lima wrócił do domu i znalazł swoją dalszą rodzinę ze swoim pierwszym dzieckiem urodzonym 2 dni temu.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.