Fernando Belasteguin, który zakończy karierę wraz z końcem sezonu, jest niestrudzonym zwycięzcą. Wywiad przeprowadzili nasi koledzy z Dziennik OleArgentyńczyk, który spędził trzydzieści lat na profesjonalnych stokach turniejowych, wyjaśnia, że ​​wygrywanie nigdy nie jest dla nas męczące.

„Sportowiec, który mówi Ci, że jest zmęczony wygrywaniem, lub ten, który mówi, że już nie wygrywa, bo nie chce, to kłamstwo. Nigdy nie jesteśmy zmęczeni wygrywaniem, ale jesteśmy zmęczeni przegrywaniem. Jedyny raz w życiu, kiedy przegrałem i byłem szczęśliwy, miał miejsce pewnego dnia przeciwko Arturo i Agustínowi.

Jeśli wie, że mógłby posiedzieć trochę dłużej i skorzystać na wzroście padel na poziomie globalnym, aby trochę bardziej napełnić kieszenie, „król” nie chce o tym słyszeć:

„The padel Przechodzę teraz przez bardzo dobry okres, zarabiamy coraz więcej pieniędzy i mogę grać jeszcze przez dwa lata i zarabiać pieniądze, ale nigdy nie grałem na pieniądze. Jeśli będę grać jeszcze dwa lata, nie będę grał, żeby wygrać, będę grał o pieniądze i zdradzę siebie.

Czując zbliżający się koniec, Bela chce także pomóc swojej żonie, która przez te wszystkie lata jego podróży opiekowała się jego dziećmi. padel :

„Moja żona niosła drużynę na swoich barkach i teraz ja chcę jej pomóc. Nigdy sobie nie wybaczę, że nie uczestniczyłam w tym, co uważam za najtrudniejszy etap wychowania dzieci”.

Dzieci, które są na niego trochę wściekłe, że nie zatrzymał więcej filiżanek...

"Któregoś dnia mój najstarszy syn powiedział mi: „Tato, byłeś bardzo głupi, że oddałeś wszystkie swoje trofea, moglibyśmy zbudować muzeum”. Ale u nas tak jest, moja żona jest dentystką i nie ma zdjęcia implantu…”.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !