Wrócili Fernando Belastegion i Sanyo Gutiérrez konferencja prasowa w tym półfinale wygrali w 3 setach i nieuchronnie w finale, który ich czeka z kolejną argentyńską parą: Stupa / Di Nenno.

Stupa i Di Nenno: lepsze od nas… jak dotąd

Graliśmy ze sobą w poprzednim turnieju. Stupa i Di Nenno byli lepsi we wszystkich aspektach gry.Nie było nic do powiedzenia. Dziś jest zupełnie inaczej. Jesteśmy dużo bardziej pewni siebie. To już nie będzie ta sama gra.

Słaby patch, ale nie to jest najważniejsze

W drugim secie przegranym 6:1 musimy iść dalej. Bo tutaj nie to jest najważniejsze. Celem było dojście do tego finału. I cel zostaje osiągnięty. Teraz musimy dokończyć pracę.

Jednak na pustym przejściu (drugiego zestawu) musimy być bardziej agresywny aby para była jeszcze bardziej efektywna.

Najważniejszy jest poziom gry

Nie liczy się wiek, ale poziom gry i to właśnie pozwala nam awansować do półfinału.

Po meczu w dużym napięciu udaje nam się dotrzeć do finału. Udało nam się odwrócić losy meczu, kiedy wykonaliśmy bardzo skomplikowanego drugiego seta. Nie wolno nam patrzeć na nasz kryzys. Na początku tygodnia chcieliśmy być na 100%. I tak jest.