Padel Magazyn - Ćwierćfinały International Open w Villa Carlos Paz są straszne. Bela leży na ziemi, wijąc się z bólu.

Fernando Belasteguin, numer 1 na całym świecie i związany z Juanem Martinem Diasem, musiał zrezygnować po kontuzji prawej kostki.

Ból obudził się w pierwszej rundzie International Open. Następnie lekarz założył bandaż, który trzymał cały mecz.

Rana prawej kostki wymaga czasu do wygojenia.Ale w ćwierćfinale potwierdziły się najgorsze obawy, mężczyzna jest kontuzjowany i nie powinien był brać udziału w tym turnieju. Zagraża swojemu zdrowiu i przyszłości u mistrzów Madrytu, zabierając nagle Juana łodzią po wodzie.

Germán Tamame i Alvaro Cepero, ich przeciwnicy dnia, którzy zostali wpędzeni do półfinału, nie zostali zapomniani. Będą spoko i odpoczną przeciwko kolejnym rywalom.

Przypomnij sobie, że w ostatnią środę Bela kontynuowała swój mecz po nadepnięciu na piłkę i prawa kostka się obróciła. Pomimo intensywnego bólu i zgodnie z jego walczącym charakterem, globalny numer 1 kontynuował walkę, ale ostatecznie musiał wycofać się z niepokojącymi znakami.

Gracz przeszedł testy medyczne, które wykazały zwichnięcie klasy 2, co najmniej 10 dni odpoczynku ...

Albo a priori bez paniki dla madryckiego mistrza 18 na 22 w grudniu.

Ale hej ... I tak mamy prawo się martwić.

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.