Aby uczcić swoje 45. urodziny, Fernando Belasteguin, który odejdzie na emeryturę po zakończeniu sezonu, postanowił uczcić tę okazję wypuszczając piosenkę, której dochód zostanie przekazany na cele charytatywne.

„De Dónde Vienes” to piosenka, którą moi przyjaciele, Teddy Puig i Joan Garrido, napisali jako hołd dla mojego życia i nie mogłem znaleźć lepszego czasu i miejsca niż Pehuajó, aby się nią z wami podzielić!

Chciałbym również, abyście wiedzieli, że wspólnie z Teddym i Joan zdecydowaliśmy, że wszystkie pieniądze wygenerowane z pobrań i wyświetleń utworu zostaną przeznaczone na rzecz stowarzyszenia OBROIN z Pehuajó i szpitala dziecięcego Pediátric Cáncer Center w San Juan de Diós do Barcelony.

Jeśli zatem spodobał Ci się ten utwór, proszę o pobranie go na dowolną platformę cyfrową (link ICI) i pomóż nam w rozpowszechnianiu i promowaniu go w Twoich sieciach społecznościowych, abyśmy mogli pomóc OBROIN i Sant Joan de Diós.”

Wiesz, co jeszcze masz do zrobienia!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !