Fernando Belasteguín signe oficjalnie jako „osobisty doradca„Od Wilsona Artykuły sportowe w padelu. Jest to rola dostosowana do potrzeb argentyńskiego gracza.

Belasteguín i Wilson zaprojektują również ekskluzywną kolekcję produktów Padel.

W związku z tym Wilson Sporting Goods Co. ogłasza wreszcie podpisanie światowej gwiazdy Padel: Fernando Belasteguín. BELA będzie członkiem zespołu Wilsona i doradzi przy tworzeniu kolekcji.

Ekskluzywna kolekcja produktów Padel BELA obejmuje linię Padel, akcesoria, odzież i obuwie.

BELA dostarczy również informacje i przetestuje przyszłe produkty Padel marki Wilson.

Ekscytujący projekt

"Ta współpraca z Wilsonem nie może być dla mnie bardziej ekscytująca.i ”, powiedział Fernando Belasteguín.

«Jest to firma, która od stuleci przoduje w branży sportów rakietowych i jest zaangażowana w rozwój tych sportów. Mają ogromną wiedzę na temat tworzenia nowych produktów, które dają sportowcom przewagę, a teraz zamierzamy w dużym stopniu przynieść tę przewagę Padelowi. Jest to idealne połączenie doświadczenia i pasji. Nie mogę się doczekać bycia częścią zespołu Wilsona, wspólnego projektowania nowych produktów i rozwijania gry na całym świecie. »

Jest tylko jedna Bela

„Jest tylko jedna Bela” - powiedział Hans-Martin Reh, dyrektor generalny Wilson Racquet Sports. "Jest to prawdziwe skojarzenie ze wszystkich punktów widzenia. Będziemy ściśle współpracować, aby tworzyć innowacyjne produkty, które stymulują rozwój Padel ”

Nowa pala Beli

Fernando Belasteguín zadebiutuje nieprzejrzystą, czarną rakietą Wilsona w marcu, która jest obecnie testowana. Rakieta została specjalnie dla niego zaprojektowana i odzwierciedla jego pomysły i preferencje. Będzie także nosił ubrania i buty Wilsona.

Kolekcja: Wilson x BELA

Źródło: Amersport / Wilson

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.